Wyposażenie frezarki narzędziowej

wyposażenie frezarki

Frezarka narzędziowa z głowicą skrętną w prawo i lewo ma wysuwaną i skrętną belkę wrzeciennika w osi pionowej, wysuw pinoli oraz ręczne pokrętło wiertarskie. Nie brakuje też mikrometrycznego posuwu mechanicznego.

Frezarka ze względu na swoją uniwersalność i szerokie możliwości technologiczne wykorzystywana jest do produkcji pojedynczych i masowych elementów do maszyn i zautomatyzowanych urządzeń. Ponadto frezarka prócz wyposażenia podstawowego, takiego jak bezstopniowa regulacja obrotów wrzeciona, wodne chłodzenie, bezstopniowa regulacja posuwów stołu w osiach x i y oraz centralne smarowanie prowadnic posiada wyposażenie specjalne.

W jego zakres wchodzą trzpień do mocowania frezów, oprawki redukcyjne do mocowania frezów i wierteł, oprawki z tulejkami zaciskowymi do frezów z chwytem walcowym, zestaw docisków do mocowania przedmiotu obrabianego na stole maszyny oraz odczyty cyfrowe położenia stołu. Co więcej, produkt zawiera imadło maszynowe wytypowanej szerokości szczeki, elektroniczny lub mechaniczny czujnik dotykowy do ustawiania osi wrzeciona w stosunku do obrabianego przedmiotu oraz obrotowy stolik kątowy.

Profesjonalnie wyprodukowany artykuł do obrabiarek przez producenta TOP dodatkowo zawiera konik do współpracy ze stolikiem obrotowym w układzie poziomym, zestaw tarczek podziałowych, głowicę do dłutowania z własnym napędem i mechanizację mocowania narzędzia w gnieździe wrzeciona.

Oferta producenta obrabiarek

TOP to producent obrabiarek, który oferuje swoje produkcje i sprzedaż obrabiarek, takich jak frezarki, giętarki, wiertarki i szlifierki. W ofercie sprzedaży posiada także produkty znanych, światowych marek. Realizuje indywidualne projekty klientów, uruchamia je i wdraża do produkcji. Szeroki zakres wyposażenia sprawia, że każdy klient znajdzie produkt spełniający jego potrzeby. Prócz realizacji kompleksowych dostaw zespół specjalistów służy pomocą i radą. Przeprowadza szkolenia z zakresu wdrożenia i funkcjonowania obrabiarek w danym miejscu pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *