Rodzaje wiertarko frezarek

Obrabiarki

Wiertarko frezarka to urządzenie, które łączy funkcje wiertarki i frezarki. Wykorzystuje się je w zakładach przemysłowych, fabrykach i magazynach. W szczególności jest potrzebne tam, gdzie produkuje się zarówno duże, jak i niewielkie komponenty do zautomatyzowanych maszyn.

Potrzebne jest do wytworzenia zębatek, gwintów i innych elementów. Wiertarko frezarka służy do wytyczania, gwintowania i wiercenia otworów oraz frezowania powierzchni płaskich. W ofercie sklepu internetowego TOP klienci mogą kupić wiertarki słupowe, wieloczynnościowe i automatyczne. Ponadto w asortymencie jest dodatkowe wyposażenie, takie jak zestaw elementów mocujących, odczyty cyfrowe, kątowy stolik obrotowy oraz czujniki bazowe mechaniczne. Specjaliści zajmują się produkcją obrabiarek wysokiej jakości. Ponadto firma importuje podzespoły, części i odlewy. Produkty charakteryzują się niezawodnością i solidnością wykonania. Prócz wiertarek i frezarek w portfolio znajdują się tokarki, giętarki i szlifierki.

Jak działa wiertarko frezarka?

Produkt jest w pełni zautomatyzowany i nie wymaga dużego nakładu sił pracownika. Bez problemu urządzenie może wiercić w stali, żeliwie i brązie. Wiertarka wieloczynnościowa posiada stół krzyżowy, uchwyt samocentrujący z trzpieniem oraz lampę oświetlenia miejscowego. W dodatkowym wyposażeniu można znaleźć odczyty cyfrowe położenia w trzech lub dwóch osiach oraz półautomatyczne gwintowanie z samoczynnym startem przy wejściu do otworu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *