Kiedy stosuje się wiertarko frezarki?

Frezarka

Wiertarko frezarki są wykorzystywane wszędzie tam, gdzie pracownicy wykonują zadania związane z wierceniem, wytyczaniem, gwintowaniem otworów i frezowaniem powierzchni płaskich i niestandardowych. Urządzenia posiadają funkcje zarówno wiertarki, jak i frezarki. Są ciężkie, masywne i solidne.

Potrafią ważyć nawet do 300 kg. Znajdują swoje zastosowanie w warsztatach, stolarniach, zakładach przemysłowych i magazynach. Jednak mogą być również przydatne w każdym gospodarstwie domowym. Większość oferowanych modeli wyróżnia się uniwersalnym zastosowaniem. Na przykład na stronie sklepu internetowego top.nom.pl można znaleźć wiertarki, wiertarko frezarki wieloczynnościowe, automatyczne i słupowe. Ponadto firma tworzy i sprzedaje frezarki, szlifierki i tokarki. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości obrabiarek.

Wszystkie produkty posiadają certyfikat CE. Oznacza to, że obrabiarki powstały zgodnie z normami i przepisami Unii Europejskiej. Co więcej, pracownicy służą pomocą na każdym etapie współpracy z klientem. Przeprowadzają profesjonalne szkolenia z obsługi obrabiarek za darmo. Pomagają w montażu produktów.

Różnorodne zastosowanie obrabiarek

Dostępne na rynku obrabiarki służą do obróbki metalu, drewna oraz tworzywa sztucznego. W zależności od potrzeb klienci wybierają produkt spełniający ich oczekiwania. Na przykład automatyczne stanowisko do wiercenia i gwintowania służy do prac ślusarskich. Świetnie nadaje się do wiercenia, rozwiercania, pogłębiania, nakiełkowania i roztaczania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *