Jakie zastosowanie ma frezarka pionowa do metalu?

Frezarka

Wysokiej jakości frezarki można kupić w renomowanych sklepach internetowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Solidne artykuły produkowane są z wysokiej klasy surowców w oparciu i panujące trendy i techniki na rynku obrabiarek. Na przykład producent TOP nabywa zespoły, części i odlewy od sprawdzonych i znanych dostawców.

Firma podejmuje się wykonania szerokiego wachlarzu obrabiarek, które wyróżnia trwałość, niezawodność oraz atrakcyjna cena. Ponadto firma oferuje szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz nieprzerwaną dostawę wszystkich części. Dzięki temu, że firma posiada szeroki zakres wyposażeń i narzędzi, maszyny są dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Specjaliści wykonują zamawiane przyrządy, które następnie zostają uruchomione i wdrożone do produkcji wraz z wybraną technologią.

Co więcej, producent przyjmuje zlecenia na dostawy oraz na pełne uzbrojenie stanowiska pracy w niezbędne narzędzia. Przewidziane jest także profesjonalne szkolenie dla pracowników. Szkolenie jest bezpłatne i odbywa się podczas odbioru maszyny. Frezarka pionowa do metalu wyróżnia się dużą uniwersalnością i wieloma możliwościami technologicznymi. Frezarki świetnie sprawdzają się w jednostkowej i seryjnej produkcji, jak i w narzędziowniach i działach utrzymania ruchu.

Czym wyróżnia się frezarka pionowa do metalu?

Frezarka konsolowa z głowicą skrętną na boki i przechylną do przodu i do tyłu posiada wysuwaną i skrętną belkę wrzeciennika w osi pionowej. Swoje zastosowanie znajduje przede wszystkim w seryjnej produkcji elementów oraz narzędziowniach i działach utrzymania ruchu. Czym jeszcze charakteryzuje się frezarka? Bezstopniową regulacją obrotów wrzeciona w szerokim zakresie oraz bezstopniowym posuwem stołu. Produkt posiada hartowane prowadnice stołu o prostokątnym przekroju. Prowadnice zostały wyłożone tworzywem typu TURCITE i są centralnie smarowane. Posiadają termicznie utwardzoną powierzchnie stołu. Istnieje możliwość zamontowania głowicy dłutującej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *