Gdzie swoje zastosowanie znajduje wiertarka kolumnowa?

Wiertarka

Wiertarka kolumnowa to produkt wszechstronny i solidny. Daje możliwość podstawowej funkcji wiercenia, frezowania, wytyczania oraz gwintowania. Oferowane wiertarki przez sklep internetowy TOP wyróżniają się niezawodnością oraz łatwością obsługi.

Ponadto posiadają szeroki zakres zastosowania. Są bardzo ekonomiczne w eksploatacji. Producent nie tylko produkuje obrabiarki i je sprzedaje, ale także projektuje i wykonuje układy podawcze, które są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wiertarka umożliwia obróbkę bardzo długich elementów pod różnymi kontami z dużą precyzją.

Cechy wiertarki wieloczynnościowej

Wiertarka wieloczynnościowa umożliwia zmianę obrotów 12-stopniową szybko zmienną przekładnią z paskiem klinowym. Posiada precyzyjny wysuw wrzeciona. A wrzeciennik przesuwa się w pionie z obrotem wokół kolumny. Co więcej, można na niej montować inne narzędzia wiertarskie i frezarskie.

Produkt został doceniony za szerokie możliwości technologiczne. Do wiertarki dodawana jest podstawa z wanną. Na wyposażenie normalne składają się lampa oświetlenia miejscowego, stół krzyżowy oraz uchwyt samocentrujący. Z kolei w wyposażeniu specjalnym można znaleźć bezstopniową regulację obrotów wrzeciona falownikiem z cyfrowym wskaźnikiem rzeczywistych obrotów, bezstopniowy napęd posuwu stołu z szybkim przesuwem załączanym w dowolnym momencie i kierunku oraz układ chłodzenia. Odczyty cyfrowe są możliwe w położeniu w trzech lub w dwóch osiach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *