Do czego służą wiertarki kolumnowe?

Obrabiarki

Wiertarki kolumnowe służą do wiercenia, wytyczania, gwintowania i frezowania. Znajdują swoje zastosowanie w zakładach przemysłowych, fabrykach, warsztatach i magazynach. Zostały docenione za ekonomiczną eksploatację oraz atrakcyjną cenę.

Wysokiej jakości obrabiarki można znaleźć na stronie sklepu internetowego top.nom.pl w konkurencyjnych cenach. Czym wyróżniają się oferowane produkty? TOP to przedsiębiorstwo z doświadczeniem, które projektuje i produkuje różnego rodzaju obrabiarki zgodnie z życzeniem klienta. Firma oferuje możliwość wykonania produktu o różnych stopniach mechanizacji i automatyzacji.

Obrabiarki są wykonywane na podstawie panujących trendów i przepisów prawnych. Wszystkie produkty w sprzedaży posiadają certyfikat CE. To gwarancja, że produkty powstały zgodnie z europejskimi standardami. W ofercie firmy można znaleźć także maszyny, części i obrabiarki znanych światowych marek. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji frezarek, wiertarek, tokarek oraz szlifierek do płaskich powierzchni.

Gdzie wykorzystuje się wiertarki kolumnowe?

Produkt nadaje się do pracy w bardzo trudnych warunkach. Został przystosowany do wiercenia nawet w najtwardszych materiałach. Wiertarka bez problemu radzi sobie z wierceniem w żeliwie i w stali i brązie. Sprzęt waży nawet do 300 kg. Pracownicy firmy służą rada i pomocą na każdym etapie współpracy. Gdy klient odbiera zamówiony produkt, może skorzystać z darmowego szkolenia z obsługi i wdrożenia produktu do pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *